Sphere CARTE

Akceptujeme následující platební metody:

Podporuje mojeID

Úvod »PRIAM» Nosítko CYBEX Yema Tie 2019 - Kolekce Cherubs - Pink


        

Nosítko CYBEX Yema Tie 2019 - Kolekce Cherubs - Pink

img

 

Dostupnost: Informace o aktuální dostupnosti získáte na našem online chatu nebo telefonicky na čísle 774 532 777
Číslo produktu: 518001403
Výrobce: Cybex
Distribuce: Německo
EAN kód: 4058511264417
naše cena bez DPH: 7 182 Kč (287 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
8 690 Kč (348 EUR)
Hlídací pes:
Hlídací pes

Varianty tohoto výrobku

Kompletní specifikace

YEMA CLICK


"Volné ruce pro každodenní život"


CYBEX Yema - Inspirováno uměleckým řasením látek mezinárodních módních návrhářů.
Nosítka YEMA TIE a YEMA CLICK určují nové standardy ve funkčnosti a díky důmyslně skrytým funkcím na sebe strhávají pozornost pouze svým stylovým vzhledem. 

Během prvních měsíců života je pro dítě nejdůležitější co nejvíce fyzického kontaktu. Naše dětská nosítka vytváří dokonalé spojení mezi matkou a dítětem a podporují vznik blízkého pouta a pocitu bezpečí. 
Na matčině hrudníku může dítě slyšet tlukot jejího srdce, který je mu známý z dělohy. Přímé dotyky, teplo a vůně v dítěti vyvolávají pocit ochrany a bezpečí. 

YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, které podporují zdravý vývoj dítěte a zároveň umožňují vyjádření vašeho stylu.


NOSTE SVÉ DÍTĚ

Děti zbožňují nošení. Dětská nosítka jim poskytují blízký kontakt s rodičem, vyvolávají v nich pocit bezpečí a zároveň podporují jejich nezávislost a sebedůvěru. Správné nošení dítěte v nosítku napomáhá jeho optimálnímu držení těla a podporuje zdravý fyzický vývoj.


PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ ZAD A KYČELNÍCH KLOUBŮ!

Po devíti měsících strávených v děloze se děti rodí s mírně zakulacenou páteří. Ta se po narození sama narovnává: jedná se o pomalý a opatrný proces, který trvá přibližně rok. Ihned po narození děti zaujímají polohu s roztaženýma nožičkama, která podporuje zdravý vývoj jejich kyčelních kloubů. Nošení dítěte v nosítku tomuto přirozenému vývoji napomáhá.


RANÝ VÝVOJ SMYSLOVÉHO VNÍMÁNÍ

Nošení dítěte stimuluje všechny jeho smysly, jako je například vnímání těla pomocí rovnováhy, gravitace, různých překážek, vnitřních orgánů, umístění kloubů a pohybu. Prostřednictvím okolí se zároveň rozvíjejí i další smysly dítěte, jako je např. sluch, chuť, čich, hmat a zrak.


PSYCHICKÉ POUTO

Díky nošení se navíc umocňuje důležité pouto mezi rodičem a dítětem a pomocí blízkého kontaktu a tepla se dítě neustále cítí v bezpečí. To u dětí způsobuje méně pláče a lepší spánek. Zároveň mají rodiče více flexibility, mobility a především mají volné ruce pro jejich každodenní práci. Přitom však mohou být stále v blízkém kontaktu s jejich milovaným dítětem.

Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s proslulými specialisty na nošení dětí z Trageschule Hamburg, se kterými se radíme, testují naše produkty a školí naše zaměstnance.Citace z Trageschule HamburgIHDI (International Hip Dysplasia Institute) doporučuje nošení dětí pro zdravý vývoj jejich kyčelních kloubů pouze v nosítkách, která umožňují pozici dítěte s roztaženýma nohama. 
Dětská nosítka CYBEX poskytují pozice pro zdravý vývoj dítěte s roztaženýma nohama a IHDI je schválil jako vhodné.


YEMA CLICKE - rgonomické nošení od narození až do cca 2 let

MULTIFUNKČNÍ OPĚRKA HLAVY A KRKU - Pro děti všech velikostí

LÁTKA ZE 100% BAVLNY JAKO U ŠÁTKU - Pro lepší přizpůsobení dítěti a poskytnutí optimální podpory

ERGONOMICKÉ SEZENÍS - šířkově nastavitelným panelem uvnitř břišního pásu

POHODLNÉ RAMENNÍ POPRUHYS - možností paralelního nebo zkříženého vázání

PŘEDNOSTI SPONY - Snadný a rychlý zacvakávací systém

MĚKCE POLSTROVANÝ BŘIŠNÍ PÁS S BEZPEČNOSTNÍ SMYČKOU - Pro dlouhodobé pohodlí

YEMA CLICK POZICE VPŘEDUV - pozici čelem k hrudníku lze dítě nosit již od jeho narození. Dětské nosítko podporuje správnou pozici těla dítěte s roztaženýma nohama, která napomáhá správnému vývoji jeho kyčelních kloubů.

YEMA CLICK POZICE NA ZÁDECH - Děti s pokročilými motorickými schopnostmi (od cca 6 měsíců) můžete v nosítku YEMA CLICK nosit i na zádech, což vám usnadní nést jejich váhu.

YEMA CLICK POZICE NA BOKU - Děti, které již samostatně udrží svou hlavu (od cca 3-4 měsíců) lze nosit i na boku. To jim umožní odpočívat na rameni maminky nebo tatínka a zároveň vnímat své okolí.

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: